Mycie budynków

czyszczenie szklanych elewacji budynków takich jak: salony samochodowe, banki, biurowce

Utrzymanie w czystości przeszkolnych obiektów

Zapraszamy do współpracy w zakresie czyszczenia szklanych powierzchni budynków, jak również okien i ram okiennych. Utrzymanie w czystości przeszklonych elementów budynków, czy całych fasad wykonanych ze szkła może stanowić niemałe wyzwanie dla ich właścicieli i zarządców.
Biurowce, nowoczesne obiekty handlowe, salony samochodowe, banki, czy budynki użyteczności publicznej nieustannie narażone są na negatywny wpływ czynników atmosferycznych, które powodują nieestetyczne zacieki i smugi na ich szklanych elementach. Kurz i smog przyklejając się do powierzchni budynków, nie tylko psują ich prezencje, ale są także trudne do usunięcia. Mycie szklanych fasad i elewacji wymaga zastosowania rozwiązań, które skutecznie wyeliminują powstałe zabrudzenia, jak i zabezpieczą budynek przed powstawaniem kolejnych.


Unikalna technologia Pure Water Technology

Tab Pure do czyszczenia szklanych powierzchni wykorzystuje unikalną technologię Pure Water Technology, która pozwala uzyskać efekt wielokrotnie przewyższający tradycyjne metody. Do mycia wykorzystujemy odmineralizowaną wodę, która nie pozostawia nawet najmniejszych smug i zacieków. Brak zastosowania środków chemicznych gwarantuje całkowite bezpieczeństwo czyszczonych powierzchni - okien PCV, uszczelek i elewacji, a chemikalia nie osadzają się na szybach czy otoczeniu budynku.

Profesjonalizm i specjalistyczny sprzęt

Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje, są odpowiednio przeszkoleni i wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt. Właściciele budynków nie muszą obawiać się ich uszkodzenia, gdyż praca wykonywana jest z powierzchni ziemi. Jest to możliwe dzięki użyciu teleskopowych wysięgników, które z łatwością sięgają do wysokości 5 piętra. Sprzęt pozwala na dotarcie do ciężko dostępnych miejsc, pozostawiając je nieskazitelnie czyste. Dużym udogodnieniem dla naszych klientów jest fakt, iż nie potrzebujemy dostępu do żadnych mediów, nie zużywamy wody, ani prądu dzięki nowoczesnym urządzeniom, w jakie wyposażone są nasze samochody, dzięki temu również praca może być wykonywana podczas nieobecności gospodarza.

Mycie elewacji z Tab Pure: