Mycie pojazdów

czyszczenie pojazdów: tirów, samochodów dostawczych, osobowych

Czyszczenie pojazdów: tirów, samochodów dostawczych i osobowych

Nasze usługi skierowane są do właścicieli flot samochodowych, firm posiadających tiry, samochody dostawcze oraz osobowe.
Estetyczny, nienaganny wygląd samochodu firmowego nie tylko wpływa na komfort jego użytkowania, ale przede wszystkim stanowi wizytówkę przedsiębiorstwa. Brudny i nieestetycznie wyglądający obrandowany samochód może skutecznie zepsuć wizerunek firmy. Dlatego też ważne jest, by flota samochodowa pod tym względem prezentowała się bez zarzutu.
Ofertę naszą kierujemy także do właścicieli prywatnych samochodów, którzy cenią sobie nieskazitelną czystość karoserii.

Czyszczenie, Pielęgnacja i ochrona karoserii

Zapraszamy do skorzystania z usługi czyszczenia pojazdów, z wykorzystaniem profesjonalnych środków czyszczących marki Permanon. Środki Permanon Car gwarantują usunięcie nawet najtrudniejszych zabrudzeń, jakie powstają podczas przemierzania wielokilometrowych tras. Bez problemu poradzą sobie z zabrudzeniami po opadach atmosferycznych, czy ptasimi odchodami. Oferujemy także czyszczenie pojazdów po naprawach i konserwacji, usuwamy zanieczyszczenia po olejach i smarach, czy innych środkach stosowanych w warsztatach samochodowych.
W zależności od rodzaju zabrudzeń dobierzemy odpowiednią linię produktów Permanon. Dzięki unikalnej technologii zastosowanej w wykorzystywanych przez nas środkach czyszczących, możemy zagwarantować skuteczne usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, bezpieczeństwo karoserii i długotrwały efekt czystej, lśniącej powierzchni.

Mycie pojazdów z Tab Pure