Tab Pure - O nas

czyszczenie samolotów - zdjecie samolotu po umyciu

Profesjonalne usługi czyszczenia powierzchni

Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem gładkich, wielkoformatowych powierzchni, a ze względu na zakres naszych prac powstały trzy główne specjalizacje czyszczenia:

Są to najważniejsze obszary naszej działalności, jednak technologia, jak i środki chemiczne wykorzystywane w naszej pracy mają dużo szersze zastosowanie.

Dotychczas pracowaliśmy dla przedsiębiorstw z branży lotniczej, transportu samochodowego, jak i właścicieli obiektów budowlanych komercyjnych i prywatnych. Chętnie podejmiemy się kolejnych wyzwań, jesteśmy otwarci na nietypowe zlecenia.

W Tab Pure stawiamy na wysoką wydajność pracy i profesjonalizm. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni, a metody i środki stosowane podczas mycia i czyszczenia powierzchni pozwalają na osiągnięcie najlepszych efektów. Bezpieczeństwo pracy podczas czyszczenia szklanych elewacji i zapewnia stosowanie teleskopowych wysięgników, które mogą czyścić powierzchnie, aż do wysokości 5 piętra.
Cenimy sobie również optymalizację kosztów. Nie zużywamy wody, ani prądu właścicieli budynków, gdyż nasze samochody wyposażone są w odpowiednie urządzenia zapewniające niezbędną do czyszczenia wodę osmotyczną.

Działamy na terenie województw świętokrzyskiego, małopolskiego, śląskiego, mazowieckiego oraz w większych miastach północnej, centralnej i południowej Polski. Obsługa zleceń w pozostałych rejonach kraju ustalana jest indywidualnie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.