Mycie powierzchni i szklanych elewacji budynków

czyszczenie szklanych elewacji budynków takich jak: salony samochodowe, banki, biurowce

Utrzymanie w czystości przeszklonych obiektów

Zapraszamy do współpracy w zakresie czyszczenia szklanych powierzchni budynków, jak również okien i ram okiennych. Utrzymanie w czystości przeszklonych elementów budynków, czy całych fasad wykonanych ze szkła może stanowić niemałe wyzwanie dla ich właścicieli i zarządców.
Biurowce, nowoczesne obiekty handlowe, salony samochodowe, banki, czy budynki użyteczności publicznej nieustannie narażone są na negatywny wpływ czynników atmosferycznych, które powodują nieestetyczne zacieki i smugi na ich szklanych elementach. Kurz i smog przyklejając się do powierzchni budowli, psuje ich prezencje. Takie zanieczyszczenia bywają także niezwykle trudne do usunięcia. Mycie szklanych fasad i elewacji wymaga zastosowania rozwiązań, które zarówno skutecznie wyeliminują powstałe zabrudzenia, jak i zabezpieczą budynek przed powstawaniem kolejnych.


Unikalna technologia Pure Water Technology

Tab Pure do czyszczenia szklanych powierzchni wykorzystuje unikalną technologię Pure Water Technology, która pozwala uzyskać efekt wielokrotnie przewyższający tradycyjne metody. Do mycia wykorzystujemy odmineralizowaną wodę, która nie pozostawia nawet najmniejszych smug i zacieków. Brak zastosowania środków chemicznych gwarantuje całkowite bezpieczeństwo czyszczonych powierzchni – okien PCV, uszczelek i elewacji. Chemikalia nie osadzają się na szybach czy otoczeniu budynku - metoda jest w 100% bezpieczna dla środowiska naturalnego.

Profesjonalizm i specjalistyczny sprzęt do czyszczenia

Nasza firma sprzątająca zatrudnia pracowników posiadających wysokie kwalifikacje oraz wyposaża ich w najnowocześniejszy sprzęt. Właściciele budynków nie muszą obawiać się ich ewentualnych uszkodzeń, gdyż praca wykonywana jest z powierzchni ziemi. Wszystko dzięki użyciu teleskopowych wysięgników, które z łatwością sięgają do wysokości piątego piętra. Docieramy do najtrudniej dostępnych miejsc, pozostawiając je nieskazitelnie czyste. Dużym udogodnieniem dla naszych klientów jest fakt, iż z reguły nie potrzebujemy dostępu do ich mediów - wodę i prąd mamy dzięki nowoczesnym urządzeniom , w jakie wyposażone są nasze samochody. Dzięki temu praca może być wykonywana podczas nieobecności gospodarza.

Mycie elewacji z Tab Pure: