Usługi czyszczenia nanotechnologią Pure Water

czyszczenie samolotów - zdjecie samolotu po umyciu

Skuteczne usuwanie zabrudzeń dzięki innowacyjnej technologii

Przedstawiamy Państwu unikalny system czyszczenia i mycia powierzchni gładkich, wielkoformatowych takich jak szkło, aluminium lakierowane, polerowane, stal, tworzywa.

Pure Water Technology

Do czyszczenia szklanych i gładkich powierzchni, takich jak elewacje i fasady budynków czy okna wykorzystujemy unikalną technologię Pure Water Technology. Ta opracowana naukowo technologia pozwala czyścić nawet najtrudniejsze zabrudzenia, wykorzystując w tym celu jedynie odmineralizowana wodę.
W jaki sposób woda osmotyczna może czyścić okna i inne szklane powierzchnie?

Woda, która płynie z naszych kranów jest poddana oczyszczaniu, tak by spełniała określone normy i standardy jakości. Zawiera w sobie jednak związki mineralne, które nie ulegają filtracji. To właśnie te minerały powodują smugi i zacieki na gładkich powierzchniach, ponieważ są one zbyt ciężkie, by wyparować wraz z wodą.
Nasz system polega na oczyszczeniu wody ze wszelkich minerałów i zamianę jej w unikalnie czystą, odmineralizowaną wodę. Oczyszczona przez nas woda używana do czyszczenia powierzchni daje pewność, że w odróżnieniu od tradycyjnie stosowanej wody, wyparuje całkowicie i nie pozostawi na czyszczonych powierzchniach żadnych najmniejszych nawet śladów czy zacieków.
Czysta woda jest rzadko spotykana w naturze, a to ze względu na jej skłonność do absorbowania związków mineralnych i zanieczyszczeń z otaczającego ją środowiska. Kiedy woda jest idealnie czysta, tempo absorpcji jest znacznie zwiększone, woda ta łatwo usuwa kurz i zabrudzenia z szyb. Właśnie taką wodę stosujemy w myciu okien i szklanych elewacji naszym systemem, dzięki czemu nasza woda absorbuje o wiele więcej zanieczyszczeń, nie pozostawiając żadnych nieestetycznych śladów.

Nanotechnologiczna rewolucja w czyszczeniu, konserwacji i zabezpieczeniu powierzchni

Produkty marki Permanon dzięki wykorzystaniu nanotechnologii krzemu nie wchodzą w żadne reakcje chemiczne z traktowanymi nimi powierzchniami. Przez lata produkty te były badane i udoskonalane, dzięki czemu mogą skutecznie i trwale czyścić i zabezpieczać powierzchnie, nie naruszając ich struktury. Zastosowanie nanotechnologii krzemu wykluczyło konieczność używania konwencjonalnych wosków, silikonów, rozpuszczalników i chemikaliów. Środki Permanon są w 96% biodegradowalne, przez co bezpieczne dla środowiska, nietoksyczne, niepalne, w przeciwieństwie do powszechnie stosowanych środków zasadowych. Nie niszczą mytej powłoki, lecz skutecznie usuwają wszelkiego rodzaju zabrudzenia m.in. olejowe, ropopochodne, z sadzy, organiczne np. ptasie odchody i inne.
Środki Permanon są odporne na działanie temperatur od -40 stopni Celsjusza do nawet 300 stopni Celsjusza, a jak również na promieniowanie UV. Zabezpieczają także powierzchnie przed działaniem zasad od pH 12,5, oraz działaniem kwasów (za wyjątkiem hydrofluorowego), działaniem słodkiej i słonej wody.